Pomôcť sa dá viacerými spôsobmi. Niekto má čas, niekto peniaze, niekto nápad, niekto silu a energiu, niekto vie odviesť, priviesť, spropagovať, osloviť, vymyslieť prospešný projekt. Poskytnúť komoditu, ktorá pomôže.

DOBROVOĽNÍCI sú potrební na každom projekte. Ak máte chuť, čas a ochotu pomôcť nám pomáhať, pošlite nám na seba kontakt a Vaše možnosti a My sa Vám ozveme, keď to bude aktuálne

DOBÝ NÁPAD sa vždy zíde. Mirko Kapusta napríklad prišiel s nápadom spraviť charitatívny pochod okolo mesta Banská Bystrica. Vyznačil trasu a dal si záležať, aby bola naozaj zážitkom. Krásne scenéria a miesta, cez ktoré vedie trasa sa Vám dostanú pod kožu. Prídite s nápadom, ako dostať ľudí na jedno miesto, aktivitu a pomôžeme Vám tento nápad zrealizovať.

VIETE NÁM POMÔCŤ S PROPAGÁCIOU? Super. Je dobré, keď o našich aktivitách vie čo najviac ľudí a pomôžete nám tieto informácie medzi nich dostať. Čím viac ľudí zapojíme do našich aktivít, tým účinnejšie vieme pomôcť tam, kde je to treba.

MÁŠ K DISPOZÍCII DODÁVKU (príklad) vieš nám pomôcť s odvozom cez víkendy ? Aj takáto pomoc sa nám hodí a minimalizuje finančné prostriedky, ktoré by takto zhltla réžia, no vďaka Tebe budú použiteľné oveľa účinnejšie.

VIEŠ NIEČIM ZAUJAŤ DETI ? Na našich akciách sú často (a hlavne) deti. Detí je veľa a treba sa o ne postarať, zaujať ich, zasýtiť, zabaviť, unaviť ... Pomôž nám a budeš pre ne hrdinom :-)

NEMÁČ ČAS A ENERGIU ? Peniaze sa dnes dávajú dokopy stále ťažšie a ťažšie. Fungovanie nášho OZ-tka je už pomali na nerozoznanie od fungovania firma. Naše aktivity sú viacúčelové. Na jednej strane pomáhame a na druhej strane "zarábame" - aby sme pomáhať mohli. Pomôcť nám môžeš aj Eúríčkami. Účet nášho združenia je: SK10 8330 0000 0026 0206 8466